Kończąc pierwszą część prac Warmińskiego Synodu Młodych serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników, katechetów, kapłanów pracujących z młodzieżą, wspólnoty młodzieżowe do wspólnego spotkania w ramach Święta Młodych. Spróbujemy podjąć dyskusję na temat działalności młodych, form ewangelizacji, ufamy, że stanie się to również miejscem promocji różnych inicjatyw skierowanych do młodych. W tym wydarzeniu, chcemy pokazać potencjał, jaki tkwi w pracy z młodzieżą i dla młodzieży.

Termin debaty: 14 kwietnia (sobota)

Miejsce: Aula Wydziału Teologii (ul. Hozjusza 15, Olsztyn)

Start godzina: 10:30

Obecnie kończymy opracowywać program tego spotkania, który niebawem umięśnimy na stronie synodu młodych (www.synodmlodych.pl) oraz na stronie Warmińskiego Duszpasterstwa Młodzieży (www.mlodzi.archwarmia.pl)

W sposób szczególny zapraszamy katechetów (dla chętnych udzielimy stosownego zaświadczenia o obecności na konferencji) i kapłanów pracujących z młodymi. Plakat na to wydarzenie w załączniku.

Kategorie: Kategoria-wpisow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Kategoria-wpisow

III Sesja [FOTO]

Podczas naszej sesji gościliśmy Telewizję Kopernik – z naszego spotkania powstał materiał filmowy: https://web.facebook.com/TelewizjaKopernik/videos/1652290631529831/ Galeria zdjęć z III sesji synodu:

Kategoria-wpisow

NIEBAWEM III SESJA

24.02.2018 r. uczestnicy synodu spotkają się na sesji synodalnej, w trakcie której będą brali udział w  debacie eksperckiej, której uczestnikami będą: – Jego Ekscelencja ks. Arcybiskup Józef Górzyński Metropolita Warmiński, – Tomasz Nakielski Przewodniczący Katolickiego Czytaj więcej…

Kategoria-wpisow

Orędzie Papieża Franciszka

Orędzie Papieża Franciszka na XXXIII ŚDM „Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga” (Łk 1, 30) Drodzy młodzi, Światowe Dni Młodzieży 2018 stanowią krok naprzód w przygotowaniu międzynarodowego spotkania, które odbędzie się w Czytaj więcej…